OpMon 0.3

Vytvořeno 27.05.2009 08:03:17 | Poslední změna 27.05.2009 08:05:50
Windows Mobile 5 a vyšší
Jste znuděni názvem svého operátora? :o) Anebo máte starou SIM kartu a zobrazuje se vám stará verze operátorova jména? Prostě si ho změňte! Operátora ne, ale jen jeho zobrazovaný název. Nejde o žádnou stálou nebo násilnou změnu, avšak pokud chcete, můžete si nechat běžet proces na pozadí („opset.exe“), který bude zajišťovat stálou viditelnost vašeho změněného názvu (i po soft resetu).
Jméno operátora se zobrazuje například při vytáčení, přijímání příchozího hovoru nebo na obrazovce Dnes. Pro jeho změnu stačí spustit tento nástroj, který jako první vypíše aktuální název operátora („Current Operator Name:") a hned potom už můžete vyplnit svůj nový („Custom Operator Name:"). 
Když teď stisknete levé „Save", jméno se sice na chvíli změní, ale stačí zařízení uspat, znovu probudit (nebo se připojit na jiný vysílač) a jméno se okamžitě obnoví na to originální. Právě proti tomu zatrhněte ještě „Enable Background Monitoring" a vyplňte „Check name every" například „5 seconds", což je interval, po kterém se vždy zkontroluje stav jména operátora a případně se přepíše na váš upravený. Podle autora lze tento čas nastavit i na 1 sekundu, aniž by se znatelně ovlivnila rychlost zařízení. Nezapomeňte potvrdit levým „Save", vaše nastavení bude uloženo a okamžitě byste měli vidět výsledek.