KeySwop 0.4

Vytvořeno 20.12.2008 11:00:28 | Poslední změna 26.12.2008 13:14:09
Windows Mobile 5 a vyšší
Přemapování dialogových kláves na obrazovce Dnes nebylo nikdy snazší. S touto aplikací je lze velice pohodlně měnit, navíc získáte možnost vytvořit přímé zástupce na místa v systému, na které jste se jinak museli složitěji protapávat (nová zpráva, nový e-mail, nová událost, nový úkol, nová poznámka, konkrétní zobrazení kalendáře…).
Na hlavní obrazovce najdete oddíl pro levou softwarovou klávesu („Left Softkey“) a pravou („Right Softkey“). Jednoduše vždy tlačítkem „Browse“ vyberte požadovaný zástupce a v poli „Label“ si popřípadě změňte jeho zobrazovaný název. Poté nezapomeňte stisknout tlačítko „Apply“, jinak se změna neprojeví! Pokud vám pop-up okno oznámilo úspěšné přemapování, můžete aplikaci ukončit a kochat se novými tlačítky. Uživatelé TouchFLO 3D budou muset pohnout záložkou pro zobrazení změn :o). V případě, že byste chtěli uvést stav všech softwarových kláves do původního, použijte „Menu“ -> „Reset“ a potvrďte, provede se softreset, po němž budou klávesy zase jako dřív.
Velice zajímavý je oddíl „Add Shortcuts“, který umožní přidání přímých zástupců na hlouběji přístupná místa v systému (například ta, co jsem zmiňoval hned v úvodu). Vyberte si ze seznamu požadovanou položku a klikněte na „Add“. Teď můžete vytvořený zástupce klidně namapovat na jedno ze softwarových tlačítek, nebo ho pouštět z nabídky Start.