ING Change Font 1.08

Vytvořeno 12.12.2008 09:03:06 | Poslední změna 26.12.2008 13:17:20
Windows Mobile 5
a vyšší
Nevyhovuje vám velikost nebo styl písma v systému? Základní možnosti jeho volby nejsou široké, tato aplikace je značně prohloubí, protože si díky ní můžete
libovolně změnit skoro jakýkoli text v systému – ať už pro styl, lepší čitelnost nebo ovladatelnost. Pracuje se s písmy, které máte standardně ve „\Windows\Fonts“ nebo s těmi, které ručně vyberete z jiného umístění.
Hlavní obrazovka obsahuje výběr písma pro různé části systému („Font System“, „Font Menu“, „Font PopUp“ a „Font OOM“) a u prvních třech i výběr velikosti („Dim.“) – díky tomu můžete například zvětšit text v dialogových nabídkách pro lepší ovladatelnost prsty (nebo i v jiných částech systému pro lepší čitelnost). V seznamech se zobrazují systémová písma a písma z „\Windows\Fonts“, pokud chcete přidat písma odjinud, zvolte „Menu“ -> „Import New Font“, ve stromu najděte požadovanou složku, v ní požadovaný soubor fontu a stiskněte „Import“. Pokud se aplikace dotáže na restart, potvrďte ho (aktualizují se hlavní nabídky písem).

Pokud jste s výběrem fontů spokojeni, stiskněte „Done“ a potvrďte reset. Po novém spuštění systému již bude písmo podle vašich voleb.