PDAStatus 1.2.1

Vytvořeno 12.12.2008 09:12:02 | Poslední změna 28.12.2008 08:28:38
Windows Mobile 5 a vyšší
Pěkný, snadno přizpůsobitelný a praktický plugin pro obrazovku Dnes. Ukazuje stav různých systémových prostředků pomocí ikon (které zároveň slouží jako zástupci či tlačítka – třeba pro zapnutí Wi-Fi nebo Bluetoothu, vstupu do různých nastavení nebo částí systému) s využitím textu nebo grafických ukazatelů. Můžete ho převlékat do jiných skinů, zobrazovat jen potřebné položky a další.
Konfiguruje se stejně jako ostatní pluginy, tedy v „Nastavení“ -> „Dnes“ -> záložka „Položky“ -> „PDAStatus“ -> “Možnosti…”. Na první záložce „Items“ spravujete všechny zobrazované položky. Které nechcete, jednoduše odtrhněte. Pro změnu pořadí vyberte požadovanou položku a tlačítky „Up“ a „Down“ ji posuňte nahoru nebo dolu. Ve spodní části můžete zatrhnout „Draw progress“ pro grafické ukazatele hodnot a „Small icons“ pro menší ikony. Záložka „Balance“ umožňuje nastavení zobrazení zbývajícího kreditu
(daný požadavek se v zvolených intervalech automaticky opakuje), jen musíte správně nastavit číslo a vstupní formát podle vašeho operátora. Záložka „Skins“ umožňuje měnit skiny ikon (skiny se nachází v „\Program Files\PDA Status\Skins“).