DTSysView 1.5.55

Vytvořeno 20.12.2008 08:54:39 | Poslední změna 26.12.2008 13:15:52
Pocket PC 2002 a vyšší
Aplikace, která dokáže čtyři užitečné věci v jednom: Spravovat běžící aplikace (task manager), zobrazit systémové informace (RAM, úložiště, paměťová karta, baterie), vytvořit zástupce (do nabídky Start, do Programů) a snadno uspat zařízení. To vše navíc v celkem přehledném a rychlém prostředí a kompatibilitou téměř se všemi zařízeními.
Vrchní pole zobrazuje seznam běžících aplikací. Vybráním a stiskem „Activate“ se tato aplikace přepne na popředí, „Close“ ji ukončí a „Close All“ ukončí všechny. Pro snazší použití aplikace jako task manager je vhodné ji namapovat na některé HW tlačítko.
Ve spodní části je zobrazen graficky i textově přehled stavu operační paměti („Mem. Free:“), úložiště v zařízení („Storage Free:“) a paměťové karty („Storage Card Free:“). Úplně nejníže je zobrazen stav baterie, popřípadě i záložní baterie.
Na spodní liště se nachází tlačítko pro rychlé uspání zařízení. V „Tools“ -> „Create Shortcut…“ je praktická utilita pro vytvoření zástupce EXE souboru do daného umístění. Do „Shortcut Display Name:“ napište libovolný název zástupce, v „Create in:“ vyberte požadované umístění budoucího zástupce a v „Target Filename:“ vyberte chtěný EXE soubor pro odkázání (nejprve musíte nechat najít všechny EXE soubory v zařízení tlačítkem „Load All Exe…“, což může při větším počtu trvat i několik minut).
Aplikace je kompatibilní i se staršími architekturami procesorů a verzemi systému (což ale nezabraňuje použití na nových).