AudioRoute 1.2.010

Vytvořeno 24.03.2009 10:36:44 | Poslední změna 24.03.2009 10:39:06
Windows Mobile 5 a vyšší
Tuto aplikaci ocení hlavně všichni VoIP telefonisté (Skype), ale i ostatní, kteří potřebují rychle přepínat zvuk mezi tichým telefonním reproduktorem a tím hlasitým. Je možné ji kdykoli aktivovat z informační oblasti lišty Start a v malém okně přepnout aktuální stav. Polohu ikony a okna je navíc možné změnit. Aplikace podporuje i parametry pro příkazový řádek.
Po instalaci se v pravo na liště Start zobrazí nové tlačítko s písmenem „S". Po jeho stisku se vysune okno s třemi ikonami: Ta první fialová přepne aktuální zvuk do tichého telefonního reproduktoru, ta druhá modrá do hlasitého reproduktoru a ta třetí oranžová přepne zvuk do hlasitého reproduktoru při hovoru.
Ve spodní části okna se nachází malý posuvník, kterým je možné změnit pozici okna i ikony. Největší čtvereček v pravém horním rohu okno zavře. V „about" dole najdete výpis všech podporovaných parametrů, se kterými se může program spustit. To se hodí pro vývojáře (pokud chtějí softwarově aplikaci použít) anebo uživatele, kteří nechtějí uživatelské prostředí, ale vytvoří si rychlé zástupce s konkrétní funkcí například pro HW tlačítko.

Aplikace funguje i s Windows Mobile Standard (bez dotykového displeje).