Web Video Downloader 0.0.14.0

Vytvořeno 26.12.2008 15:26:35 | Poslední změna 26.12.2008 15:29:46
Windows Mobile 5 a vyšší
Aplikace, která dokáže vyhledávat, procházet a stahovat videa z desítek různých videoserverů (z těch známých například LiveLeak, Dailymotion, Google Video, YouTube a spousty 18+). Umožňuje také jejich přímé přehrávání (streamování) s pomocí některého přehrávače, který musíte mít ve svém zařízení nainstalovaný.
Nová verze opravuje několik bugů, byla přidána nová nástrojová lišta, plná podpora VGA displejů, automatická kontrola nových verzí, možnost uložit PLS nebo M3U playlisty a další.
Je možné vyhledávat buď podle kategorie („Category") nebo klíčového slova („keyword") a řadit výsledky („Sort by:"). Je možné přepnout na řádkové zobrazení s detaily (velikost náhledu je možné měnit) nebo klasické mřížkové s náhledy.

Po spuštění stačí vybrat z nabídky „Web site" požadovaný server, do pole „Keywords" napsat hledané slovo a stisknout lupu (nebo „Search"). Zobrazí se náhledy videí, kterými lze pomocí šipek listovat, klikem se zobrazí větší náhled. Nabídka „Actions" obsahuje položky „Play" a „Download" pro přehrání nebo stažení. Pokud chcete videa přímo přehrávat, nainstalujte například přehrávač TCPMP a zatrhněte v něm asociaci M3U souborů („Volby" -> „Nastavení…" -> stránka „Asociace s typy souborů" -> zatrhnout „M3U playlisty (M3U)").

V „Menu" -> „Setting" můžete vybrat defaultní složku pro ukládání videí, skrýt jednotlivé servery ze seznamu (vyberte požadovaný a poté zatrhněte „Hide"), skrýt úplně všechny servery jen pro dospělé („Hide Adult Sites") anebo opět povolit všechny („Show All Sites"). Náhledy některých serverů mohou být animované, pokud si to přejete, odtrhněte „Disable thumbnail animation".