S2P 0.58S2P 0.58

Vytvořeno 26.12.2008 15:33:46 | Poslední změna 26.12.2008 15:37:06
Windows Mobile 5 a vyšší
Oblíbený hudební přehrávač od programátora A_C schopný přehrávat MP3, WMA a WAV hudební soubory. Celé prostředí lze ovládat prsty bez jediného použití stylusu a nechybí ani stylové přechody, 3D prohlížení alb, otáčení obrazovky a další gesta známá především z iPhonu.
Nová verze přináší prsty ještě ovladatelnější prostředí, možnost opakovat dokola konkrétní album, nastavení pohybového senzoru, limitovanou podpora pro HTC Wired Remote Control.

Po spuštění je prohledána vaše paměťová karta na hudební soubory. Doporučeno je používat tuto adresářovou strukturu: „\Jméno umělce\Název alba\Název skladby.mp3" pro správné rozpoznání a zobrazení náhledů alba při přehrávání a 3D listování v landspace režimu (táhněte prstem od spodu nahoru v levé nebo pravé části přehrávače - podle otočení pro pravou nebo levnou ruku). Aplikace běží v celoobrazovkovém režimu, vrchní lišta informuje o síti, času, baterii a dalších praktických položkách. Samozřejmostí je možnost přehrávání na pozadí. Posuvníkem úplně dole se nastavuje hlasitost, ovládací prvky nad ním slouží ke spuštění, zastavení a přechod na další skladby (toho lze též dosáhnout gesty na displeji nebo HW tlačítky). Při přehrávání se klikem na střed displeje zobrazí klasický vodorovný ukazatel pozice a času skladby, možnost zvolit opakování (nebo jen opakování jednou) a přehrávání náhodných skladeb. Klkem na ikonu v pravém horním rohu přejdete stylovým 3D otočením obrazovky do přehledu aktuálních skladeb na seznamu. Šipkou v levém horním rohu se dostanete zpět na výběr skladeb v celém zařízení.

Možnosti přehrávače tím však ještě zdaleka nekončí. Silně doporučeno je přečíst si přiložený soubor „Readme.txt" a navštívit oficiální stránky, kde můžete kromě získání dalších informací autora ve vývoji tohoto skvělého přehrávače podpořit.

V balíku se nachází speciální QVGA a VGA verze a verzi pro zařízení s podporou OpenGL ES.