OS Remind Me 1.2

Vytvořeno 26.12.2008 15:05:45 | Poslední změna 26.12.2008 15:07:32
Windows Mobile 5 a vyšší
Díky této aplikaci nepřehlédnete žádný hovor ani SMS! Bude vás totiž zvukem a vibracemi opakovaně upozorňovat ve vámi zvolených časových intervalech. Obsluha není vůbec složitá, jen je třeba myslet na to, že se aplikace po restartu zařízení opět automaticky nespustí a je třeba ji zapnout ručně.
Po instalaci se aplikace zobrazí ve složce „\Program Files\OS Remind Me\", spusťte ji pomocí „OS Remind Me". V první části okna programu lze zatrhnout, zda chcete upozorňovat na nepřečtené SMS („Unread SMS"), zameškané hovory („Missed Call") nebo na oboje (nechte zatržené oboje ;o). Dále lze nastavit časový interval mezi zvukovým upozorněním („Alarm Interval") a vibracemi („Vibrate"). 
Políčko s číslem hned napravo od nápisu „Vibrate" je důležité! V „Menu" -> „Vibrate" si otestujte, zda vaše zařízení zavibruje. Pokud ne, zvětšete hodnotu ve zmíněném poli o „1" a opět vyzkoušejte vibrování. (U různých zařízení se tato hodnota může totiž lišit!).

Spodní část programu informuje o aktuálním zvuku, který je použit pro upozornění. Tento lze změnit v „Menu" -> „Change Alarm". Jakmile jste se vším nastavením spokojeni, stačí stisknout „Hide", program zůstane běžet na pozadí (ikonka v tray liště) a je připraven vás informovat o zmeškaných událostech!