MissedCallReminder 1.2

Vytvořeno 26.12.2008 14:42:47 | Poslední změna 26.12.2008 14:44:41
Windows Mobile 5 a vyšší
Přijímáte často důležité hovory nebo SMS zprávy? Určitě je nepříjemné, pokud něco zmeškáte. Někdy je obtěžující každých několik minut kontrolovat zařízení, jestli nemáte nepřijatý hovor či SMS zprávu. Tato aplikace vás umí o nepřijatých hovorech nebo nepřečtených zprávách automaticky informovat zvukem anebo vibracemi v určitých časových intervalech, dokud si zařízení nevšimnete.
zaškrtnuté. „Reminder in minutes" určuje, po kolika minutách se bude upozorňování opakovat. Spodní polovina displeje je věnována nastavení upozornění. Pokud chcete upozorňovat zvukem, nechte zaškrtnuté „Tone", stiskem tlačítka „…" vedle „Reminder tone" si vyberte zvuk, kterým budete upozorňováni (formát wav, mp3 nebo wma). Jestli chcete být upozorňováni i vibracemi, nechte zaškrtnuté také „Vibrate".

Pomocí „Menu" -> „Test Vibrate" si otestujte, zda vaše zařízení zavibruje (pokud máte vibrace samozřejmě povolené), když nezavibruje, změňte číslo v poli vedle vibrací o jedna a zkuste to znovu. Toto je u každého zařízení jiné, třeba HP iPAQ 614c, na kterém jsem aplikaci zkoušel, mi na číslo „1" rozsvítil zelenou diodu, na číslo „2" červenou diodu a vibroval až na číslo „3". Další čísla prováděla zajímavé problikávání zelené, červené i modré, nicméně diody v kapse neuvidíte :o). 

Teď můžete stiskem levého „Apply" nastavení potvrdit, aplikace se minimalizuje (ikonka v Tray liště) a je připravena k upozorňování. Pokud ji ukončíte, upozorňovat nebude. V „Menu" se nachází ještě položka „Clear reminders", která vymaže nastavení upozorňování (nikoli nepřijaté hovory nebo zprávy v systému) a „Startup with Windows", což povolí automatické spuštění pokaždé spolu se systémem.