ViTO Technology Weather 1.2

Vytvořeno 20.12.2008 08:13:23 | Poslední změna 26.12.2008 13:28:58
Windows Mobile 5 a vyšší
Předpověď počasí na dva dny v opravdu stylovém, prsty ovládaném kabátku plným plynulých přechodů a gest. Jak je to možné a jaký to má důvod? Jde totiž o volně stažitelnou a použivatelnou část z jinak placeného uživatelského prostředí Winterface, které je vyvíjeno společností ViTO Technology. Můžete se nalákat a prostředí si koupit (vyzkoušet), nebo se spokojit jen se zajímavým počasím zdarma.
Aplikace obsahuje všechna hlavní města po celém světě, v této nové verzi byla přidána ještě další města.
Po prvním spuštění budete informování o možnosti stažení testovací verze zmiňovaného Winterface. Klikněte na pravou ikonku seznamu pro nabídku, ve které můžete přepnout buď na °C, nebo °F a hlavně přidat město pro předpověď („Add city“). Seznam je opravdu rozsáhlý, jde v něm scrollovat tahy prstem, zvolit si počáteční písmeno ve sloupci vpravo nebo název hledaného města napsat do spodního pole (to je nejrychlejší). Hlavní obrazovka s vybraným městem zobrazuje nahoře aktuální teplotu a počasí (pomocí obrázku), další dva řádky předpovídají stejným způsobem celý dnešek („Today“) a zítřek („Tomorrow“). Dole je informace o poslední aktualizaci stavu počasí („Last update:“), pro stažení musíte být samozřejmě připojeni k internetu.
Malé puntíky nad spodní ovládací lištou informují o počtu stránek a vašem umístění (větší puntík), tahy mezi nimi můžete přecházet. Opětovným stiskem ikonky seznamu na ovládací liště se dostanete do seznamu vašich měst (lze jich vybrat a sledovat až 10), šipkou doleva ukončíte program, nebo se vrátíte na předchozí bod.