Pencil Box 2.2

Vytvořeno 26.12.2008 01:43:11 | Poslední změna 26.12.2008 12:41:25
Windows Mobile 5 a vyšší
Jednoduchá kreslící aplikace simulující skutečný papír, osm barevných tužek a gumu. Neobsahuje žádná nastavení, po spuštění vás nechá přepínat mezi nástroji, smazat plátno (po potvrzení) nebo odejít z programu. Stačí vybrat tužku (ta se po označení vysune nad ostatní) a začít kreslit. Pro vymazání části obrázku samozřejmě nechybí nezbytná guma. Pro její deaktivaci přepněte na některou z tužek. S trochou šikovnosti lze kreslit reálné obrázky se „skutečnými tužkami“ na „skutečný papír“.
Jakmile jste s prací hotovi (nebo nejste) a chcete si obrázek uložit, nemusíte udělat vůbec nic, neboť se při vypnutí aplikace uloží úplně sám (o tom jste při vypínání informováni) do složky s dokumenty ve vašem zařízení („My Documents") pod názvem „PencilBox.bmp". Odtud si obrázek můžete zkopírovat (nebo ho přejmenovat), aby nebyl při příštím kreslení přemazán novým čištěním plátna.
Aplikace je opravdu rychlá, pravděpodobně nejrychlejší v oblasti reálných simulátorů papíru. V této nové verzi byla rychlost ještě optimalizována a byly opraveny některé interní drobnosti, což by mělo zaručit vysokou stabilitu a zmiňovanou rychlost.

Na oficiálních stránkách můžete najít další informace. Pokud se vám aplikace líbí, existuje její o poznání vybavenější verze s názvem Pencil Box Deluxe, ta však již není zdarma.