Unlimited Call Log 0.99c

Vytvořeno 26.12.2008 14:59:10 | Poslední změna 26.12.2008 15:00:40
Windows Mobile 5 a vyšší
Aplikace vhodná pro všechny, kteří chtějí mít kompletní a neomezený seznam všech příchozích, ochozích i zameškaných hovorů. Výpis je ukládán do klasického textového souboru, se kterým můžete později nakládat podle svých potřeb.
Po stažení a rozbalení nakopírujte oba soubory do zařízení. Pro jistu nejprve spusťte hlavní proces souborem „UCLDaemon.exe". Viditelně se nic nezmění, nicméně spusťte nyní „UCLMain.exe" pro hlavní okno programu. Kontrola hovorů již běží (protože byl spuštěn prvně jmenovaný proces), levá dialogová klávesa nyní umožňuje sledování ukončit („Disable"). Tabulka uprostřed zobrazuje hovory, díky tlačítkům ve vrchní části je lze filtrovat: Tlačítko „*" zobrazí všechny hovory, tlačítko „<=" zobrazí přijaté hovory, tlačítko „=>" zobrazí odchozí hovory a tlačítko „!" zobrazí zameškané hovory. Zmíněný kompletní výpis v textovém souboru je ukládán do „calllog.txt" nacházející se u nakopírovaných dvou soborů aplikace.
Upozornění: Aplikace je teprve ve vývoji a může mít u některých zařízení problém s funkčností (výpis se ukládá pouze do souboru, namísto zobrazení v hlavním okně a podobně). Vyzkoušejte si tedy nejprve kompatibilitu s vaším zařízením!