Turbo Contact Backup 0.01

Vytvořeno 26.12.2008 14:53:54 | Poslední změna 26.12.2008 14:55:40
Windows Mobile 5 a vyšší
Určitě byste nebyli rádi, kdybyste nějakou náhodou přišli o svoje cenné kontakty ze svého zařízení nebo SIM karty. Pokud jich máte opravdu hodně, bude se vám hodit tato aplikace pro jejich super rychlé zálohování, obnovení, popřípadě smazání. Využití nastává samozřejmě i v případě, že měníte zařízení a nechce se vám kontakty posílat, nebo zálohovat jinou, pomalejší cestou.
Vzhledem k tomu, že je aplikace teprve v raném stádiu vývoje, je její hlavní okno zatím prázdné. Všechny potřebné úkony najdete po stisku levé dialogové klávesy „Action". První položka „Backup Contacts" uloží do XML souboru kontakty uložené v zařízení (jen zadáte libovolné jméno souboru a jeho umístění). „Backup SIM Contacts" provede to samé, ovšem s kontakty uloženými na SIM kartě. „Restore Contact" kontakty opět z vybraného XML souboru obnoví (do zařízení) a „Restore SIM Contact" je obnoví na SIM kartu. Skupina „Delete ALL Contacts" a „Delete ALL SIM Contacts" po potvrzení smaže všechny kontakty v zařízení nebo na SIM kartě.
Víc toho aplikace zatím neumí, ovšem to co umí, umí spolehlivě - a hlavně rychle (podle názvu prostě „turbo rychle zálohuje kontakty").