iDialer 0.3

Vytvořeno 26.12.2008 14:45:44 | Poslední změna 26.12.2008 14:47:59
Windows Mobile 5 a vyšší
Autor aplikace iContact vytvořil skvěle vypadající číselnou klávesnici pro snadné vytáčení hovorů. Funguje i samostatně, pokud však máte zároveň nainstalovaný iContact, bude s ním spodní lišta spolupracovat. Vrchní tenká lišta je známá, informuje o síti, času, baterii, zvuku a dalším.
Napište tedy číslo a zeleným „Call" ho vytočte. Křížek v šipce vedle vytáčecího tlačítka slouží pro vymazání posledně napsané číslice a panáček s plusem pro uložení čísla do kontaktů.
Nová verze přináší spoustu vylepšení. Můžete jí použít k vytáčení některých internetových služeb (Grand Central, Phone.com, JaJah), dokáže se sama připojit k internetu, jsou nyní rozpoznána tlačítka pro příjem a ukončení hovoru a opraveno je mnoho menších nedostatků. Hlavně je ale nyní možné zde vygenerovat online .CAB soubor přímo s vaším požadovaným nastavením a ten potom nahrát do zařízení už nakonfigurovaný.

Grafika se přizpůsobí landspace i portrait režimu displeje s QVGA i VGA rozlišením. Je možné měnit a vytvářet další skiny, informace o nich najdete spolu s dalším důležitým na oficiálních stránkách.