iContact 0.8

Vytvořeno 26.12.2008 14:56:42 | Poslední změna 26.12.2008 14:58:29
Windows Mobile 5 a vyšší
K prohlížení kontaktů vám nyní bude stačit jediný prst a jeho tahy nahoru nebo dolů po displeji. Výběrem kontaktu se zobrazí jeho podrobnosti a stisknutím telefonního čísla lze zahájit vytáčení, které se otevře v defaultní telefonní obrazovce operačního systému. Práce s kontakty je s touto aplikací radost, neboť je vše doprovázeno plynulými animacemi, přechody a vůbec celkově pro oči poutavou grafikou.
Nové verze jsou vydávány velice často a vždy přináší něco významného. V této verzi byl přidán editor nastavení (a ikona do Nastavení v systému). Upgrade nyní nepřepíše vaše nastavení a byly provedeny změny v grafice a vykreslování. 
Nechybí podpora skinů (nyní je již ve standardní distribuci, kromě toho defaultního, jako bonus také iPhone skin), praktická lišta ve spodní části programu přidávající další množství nástrojů a zástupců (oblíbené, informace o hovorech, samotný seznam kontaktů, klávesnice, záznamník). Program je spouštěn v celoobrazovkovém režimu s horní informační lištou známou z dalších aplikací uzpůsobených pro ovládání prsty. Lze též ukládat logy hovorů a provádět mnoho dalších akcí. Aplikaci není možné nainstalovat na zařízení bez telefonní části.