Fake Call beta

Vytvořeno 26.12.2008 14:51:15 | Poslední změna 26.12.2008 14:52:48
Windows Mobile 5 a vyšší
Sedíte na nudném meetingu a přemýšlíte, jak se zdvořile vytratit? Co kdyby vám prostě někdo důležitý zavolal? To je silný důvod v rychlosti opustit místnost (abyste hovorem nerušili ostatní). Jak si ale takový hovor zajistit? Snadno! Díky této aplikaci si jednoduše zvolíte, kdo a kdy vám má zavolat a program v tento čas uskuteční falešný příchozí hovor z tohoto čísla na váš telefon. Pokud nejste předem připraveni, není problém tento falešný hovor vyvolat stiskem jediné položky okamžitě.
Na hlavní obrazovce aplikace se nachází všechny potřebné položky pro konfiguraci času hovoru v dostatečné velikosti pro prsty. Jako první si ovšem v „Menu" -> „Select Contact" vyberte číslo, které vám bude volat. Poté se již můžete věnovat volbě času uskutečnění samotného hovoru. Pokud jste těsně před okamžikem, kdy se chcete vypařit, může vám stačit první položka „5 Minutes" po jejímž zvolení se příchozí volání projeví po pěti minutách. Kdybyste však hovor chtěli až o maličko déle, zvolte „A Little Longer" pro nabídku intervalů od deseti minut po jednu hodinu. Úplně libovolný čas i datum můžete konfigurovat ve „Specific Time". Jakmile si zvolíte, budete hned informováni hláškou, že obdržíte falešný hovor od zvoleného čísla ve zvolený čas a aplikace se skryje. 
Pro vyzvánění se použije stejný profil, který používáte běžně, falešný hovor tedy bude znít naprosto přesvědčivě. Obrazovka příchozího hovoru je bohužel ve stylu TouchFLO 3D (včetně případné fotky volajícího, názvu operátora, čísla, jména…). I pokud toto rozhrání nepoužíváte, nikdo jistě nebude studovat váš display, důležitý je především zvuk. Po stisku tlačítka „Answer" i „Ignore" se stane to samé - obrazovka příchozího hovoru zmizí a to je vše. Vy můžete buď předstírat rozhovor, nebo ho „přijmout" až za dveřmi.