MSS Converter 1.07

Vytvořeno 20.12.2008 08:07:48 | Poslední změna 26.12.2008 14:14:36
Windows Mobile 2003 a vyšší
Neuvěřitelně rozsáhlý konvertor téměř všeho, co lze převádět z číselných hodnot do jiných. Samozřejmostí je: Délka, plcha, objem, napětí, rychlost, teplota, tlak, čas, úhly, energie, síla… Těžko je vypsat všechny, neboť můžete převádět i takové hodnoty, jako je třeba rychlost přenosu digitálních dat (přítomno je mnoho přednastavených standardů), hodnota všech světových měn, spotřebu paliva a podobně. Jen těžko budete hledat hodnotu, kterou s touto aplikací nepřevedete.
Program je nyní obohacen o další jednotky, možnost přidat úplně vlastní, spravovat stránky (což umožňuje rozšíření rubrik s jednotkami), jiné jazyky (čeština bohužel chybí), nápovědu a mnohé další.
Předvolených jednotek je zde stovky a právě proto si můžete zrušit ty, které nepotřebujete, což je u některých přeplněných příhodné. Lze je samozřejmě libovolně editovat, nebo použít přítomný online automatický update.
Po spuštění si můžete vybrat kategorii buď mocí obrázků, nebo jednoduše nabídkou „Units“. Pokud jsou v kategorii nějaké podjednotky, zvolíte dále „Subunits“. Velmi snadno lze nastavit formát zobrazení výsledku (nabídka „Edit“). Při zadávání vstupních hodnot vám poslouží přítomná numerická klávesnice. Stačí jen vybrat jednotku z („From:“) a jednotku do („To:“) a výsledek je váš.