Count Six 1.0

Vytvořeno 19.12.2008 11:47:13 | Poslední změna 26.12.2008 14:17:21
Pocket PC 2000 a vyšší
Potřebujete si něco počítat? Třeba uběhnutá kolečka? Skóre při fotbalu, basketbalu nebo jiných sportech? Hovory či zprávy? S touto propracovanou aplikací můžete počítat všechno, co chcete. Je ovladatelná prsty (nebo HW tlačítky) a plně skinovatelná. Počítání si můžete přesně pojmenovat, označit a nastavit. Výsledky není problém zkopírovat a použít v jiných programech.
Po prvním spuštění je přednastaveno ukázkové počítání, vy si samozřejmě můžete vytvořit vlastní (až šest). Zvolte „New“: Pokud necháte zatržené „Display Name“, vyplňte jméno počítání, vyberte pozici („Position“) a akci („Action“ – zda se bude přičítat nebo odčítat). Můžete si vybrat také zvuk („Sound“), který se při stisku ozve. „Lock Value“ umožňuje počítání zamknout, aby ho nebylo možné změnit. Hodnota „Reset Value“ udává, jakého čísla musí počítání dosáhnout, aby bylo restartováno opět na nulu (ponechte vyplněno „0“, pokud nechcete resetovat). Ve spodní části nastavení si můžete vybrat ikonku.
Když na vytvořeném počítání na hlavní obrazovce podržíte stylus (nebo palec), zobrazí se nabídka, díky které můžete hodnotu a název uložit do schránky („Copy“) a jinde zase vložit, vymazat počítání („Delete“), uzamknout počítání („Lock“), zobrazit detaily a případně je upravit („Properties“) nebo restartovat počítání („Reset“). Hvězdička u počítání znamená, že je aktivní. Pokud je pod číslem šipka dolu, po kliku se odečte, pokud šipka nahoru, přičte. Tlačítko „UNDO“ dole vrací poslední provedenou operaci. Směrová klávesa umožňuje provádět odečítání i přičítání.