GekoNewCal 2.0.2

Vytvořeno 20.12.2008 08:37:31 | Poslední změna 26.12.2008 13:33:03
Windows Mobile 5 a vyšší (VGA)
Často si přidáváte události do kalendáře, ale vadí vám k tomuto účelu stále dokola vytahovat stylus? Jednou rukou to v podstatě není možné, proto je zde tato aplikace, která vám umožní ve stylu TouhcFLO 3D přidat událost do kalendáře a zcela plnohodnotně. Je jednoduchá, rychlá a propracovaná. Na stylus už nemusíte ani pomyslet.
Hned po instalaci můžete přepsat soubor „\Program Files\GekoNewCal\settings.txt“ tím přiloženým „settings.txt“ a aplikace s vámi bude komunikovat v češtině. Po spuštění zadejte standardně předmět a místo. Čas se nastavuje pomocí velkého ovládacího pole ve spodní části, díky velkým šipkám snadno nastavíte datum, čas a trvání (poslední číslo) jen prsty. Teď už můžete stisknout levou dialogovou klávesu „Přijmout“, nebo pokračovat na „Podrobnosti“ pro nastavení výskytu (jednou, každý týden, každý měsíc, každý rok) a připomenutí (alarm a jeho čas). Jestli nejste spokojeni s volbami, jednoduše stiskněte „Odmítnout“ a nic se nezaznamená
Aplikace je určena pouze pro VGA displeje, na ostatních se grafika vykreslí špatně. Vzhled lze ostatně snadno přizpůsobit vlastním potřebám: Všechny grafické soubory se nachází v adresáři s aplikací („\Program Files\GekoNewCal\“).