Spin the bottle

Vytvořeno 09.12.2008 15:56:50 | Poslední změna 28.12.2008 08:19:32
Windows Mobile 5 a vyšší
Určitě všichni znáte oblíbenou párty hru Flaška. V žádném případě není jenom pro děti, baví se jí všichni. Že už si ani nepamatujete, kdy jste ji naposledy hráli? Třeba je to proto, že zrovna nebyla po ruce žádná lahev - díky téhle aplikaci jí můžete mít stále ve své kapse. Majitelé zařízení s G-Senzorem (od HTC) mohou využít roztáčení flašky pouhým pohybem zařízení. Ostatní musí využít displej.
Po instalaci se aplikace zobrazí ve složce s hrami, spusťte ji, a buď zatřeste zařízením, nebo flašku chytněte na displeji a roztočte. Čím rychleji to uděláte, tím rychleji se roztočí, přesně tak, jako ve skutečnosti. Když nechcete čekat, až se flaška sama zastaví, prostě stiskněte „Stop“. Na koho ukáže hrdlem, musí splnit úkol, zodpovědět otázku, políbit se s roztáčejícím… Nebo dát fant či se napít. Pravidla jsou různá, prostě taková, jaká si zavedete :o).

Aplikace má i seriózní využití. Potřebujete náhodně rozhodnout o plniteli konkrétního úkolu v teamu? O tom, kdo vynese koš? Umyje nádobí? Nic není lepší, než roztočit flašku!

Aplikace nemá problém s žádným rozlišením displeje a lze ji samozřejmě nainstalovat i do zařízení bez pohybového senzoru.