Smartfall 0.97c

Vytvořeno 09.12.2008 14:47:17 | Poslední změna 28.12.2008 08:19:45
Pocket PC 2002 a vyšší
Tetris určitě není třeba představovat, neboť jde vůbec o jednu z nejslavnějších počítačových her vůbec. Tohle je hezky
graficky zpracovaná verze pro Windows Mobile, které nic nechybí, a můžete ji ovládat pouze směrovým tlačítkem. Samozřejmostí je volba obtížnosti nebo při startu počet předem umístěných řad.
Na hlavní obrazovce jednoduše stiskněte „New Game“ pro novou hru. Na následující obrazovce si můžete vybrat rychlost padání dílků („Go Easy“, „Drop Them“ až „Let It Rain“), poté počet předem náhodně umístěných řad (1 až 4). Při hře je standardně zobrazován level („Level“), počet odstraněných řad („Lines“), celkové skóre („Score“) a maximální dosažené skóre („Top“). Pod těmito informacemi je náhled následujícího dílku, který padne. Hru můžete v průběhu snadno pozastavit (a následně restartovat či ukončit) nebo vypnout/zapnout zvuky. Směrová klávesa při stisku nahoru otočí dílek, stiskem dolu zrychlí jeho padání, stiskem doleva jím pohne doleva, stiskem doprava jím pohne doprava a stiskem středu ho okamžitě upustí.

Hlavní nabídka obsahuje ještě „Options“, kde je možné kompletně vypnout ozvučení, v „Highscore“ se nachází tabulka nejlepších výsledků.