RushHour 4.4

Vytvořeno 09.12.2008 16:06:29 | Poslední změna 28.12.2008 08:17:22
Windows Mobile 2003 a vyšší
Známá logická hra, obracející noční můru mnohých nezkušených řidičů. Jediné co máte za úkol je vyjet se svým osobním červeným autem ven z parkoviště. Naneštěstí vás blokuje mnoho dalších dopravních prostředků, které vzhledem k faktu noční můry (sen) neumějí zatáčet. Bude s nimi tedy možné pouze couvat nebo popojíždět tak, aby cesta ven byla volná.
Hra nyní obsahuje celkem 160 levelů různých obtížností (Beginner, Intermediate, Advanced, Expert a Grand master) + 80 bonusových v šesti setech. Zvolte si tedy některý set a hru. Pro začátek je dobré si vyzkoušet hned tu první, uchopte požadované auto a popotáhněte ho na chtěné místo. Popotahujte ostatními, dokud nebude cesta červeného volná k jedinému výjezdu, auto se potom rozjede, opustí parkoviště a vy máte level dokončen. Váš čas se uloží (zobrazen vpravo dole) pro každý jednotlivý level. Čas pro všechny levely lze vymazat v „Menu“ -> „Reset all“ („Reset current game“ jen restartuje rozestavení aut do původních pozic u právě rozehraného kola).

Hra je trochu návyková, jelikož prostě musíte vyzkoušet všechny možné kombinace, aby se už auto dostalo ven ;o). Navíc obsahuje tolik levelů, že je všechny v brzké době nedokončíte, proto máte o zábavu postaráno na dlouhou dobu.