Rats&Spears 1.03

Vytvořeno 03.01.2009 07:59:46 | Poslední změna 03.01.2009 08:01:41
Pocket PC 2000 a vyšší
Krysy z našeho okolí se rozhodly uspořádat vlastní smetištní olympiádu. Název hry se dá totiž přeložit jako Krysy a oštěpy, půjde tedy o hod oštěpem do dálky.
Pravidla a průběh hry jsou extrémně snadné, budou vám stačit jen tři tapnutí na displej. Nejprve si však musíte vytvořit svojí hrací postavu (krysu), po zadání jména máte na výběr celkem ze tří krys. Každá má jiné vlastnosti, jejichž hodnotu poznáte na barevných ukazatelích na pravé straně („Strength" - síla, „Dexterity" - hbitost, „Speed" - rychlost). Jakmile je váš hrdina vybrán podle vašich představ, uvidíte jeho hrací dřevěnou tabulku přitlučenou na plotu v pozadí.

Chcete-li začít, stačí tapnout a sportovec se dá do běhu. Ve vhodnou chvíli tapněte znovu (ale ne moc pozdě, jinak mu dojdou síly) a krysák se začne natahovat, třetí tapnutí přichází právě teď, ve správný okamžik, aby oštěp doletěl co nejdál. Pokud se vám podaří vytvořit rekord, můžete si být jisti, že „MouseSportNews" o tom v přímém přenosu informuje!

Hra s výjimečně hezkou grafikou, animacemi i zvuky, ve které jsou promyšleny detaily. Přestože se jedná v jádru o hru jednoduchou, dokáže na znamenitou dobu pobavit. Postupně bude čím dál těžší vytvořit nové rekordy a odhadnout nejlepší kombinaci postavy, rozběhu a nápřahu.