Lightsaber 1.0

Vytvořeno 28.12.2008 07:36:59 | Poslední změna 28.12.2008 07:40:59
Windows Mobile 6.1
Chcete svůj vlastní světelný meč? Připadá vám to jako blbost? Staňte se díky svému pohybovému senzoru vašimi oblíbenými postavami ze Star Wars...
Spusťte aplikaci, uchopte pevně zařízení a stiskněte rukojeť svého světelného meče - s typickým zvukem a mocnými vibracemi se vysune proud zářící energie, obklopený typickou barevnou korónou. Teď už můžete slyšet jemnou aktivitu meče a sílu energie, při pohybu prostorem se ozve známý švih. Ovšem proveďte silný chvat v prostoru a díky vibracím a hlasitým řezům, švihům a odpovídajícím ranám budete téměř věřit, že držíte pravý meč! Stiskem tlačítka na rukojeti meč opět zavřete.
Můžete zatrhnout „Debug" pro zobrazení číselných hodnot ze senzoru anebo „Settings" pro zobrazení nastavení (odtrhnutím ho zase skryjete): Nastavit můžete prahy pro pomalý švih („Swing") a úder („Hit") - záleží na vás, jak hodně chcete se zařízením sekat - vše si můžete přímo při nastavování vyzkoušet (a zobrazit zatržením „Debug"). „Vibration" umožňuje povolit nebo zakázat vibrace. Stiskem náhledu barvy meče v nastavení ji můžete měnit (modrý, červený, zelený, žlutý nebo purpurový krystal). Tlačítko „Save" změny uloží.