I Am Rich

Vytvořeno 03.01.2009 07:42:11 | Poslední změna 03.01.2009 07:46:01
Windows Mobile 5 a vyšší
Tuto zcela bombastickou aplikaci prostě ve svém zařízení musíte mít! Co že umí tak úžasného? Neumí úžasného nic, neumí dokonce vůbec nic!
Pokud jste sledovali aféru tisíci dolarové aplikace pro iPhone, která nedělala v podstatě nic víc, než že zobrazila obrázek červeného rubínu, víte, o co se jedná. Tato aplikace s příhodným názvem „I'm Rich" byla již samozřejmě z App Store odstraněna . Vy však nyní máte jedinečnou příležitost ji vyzkoušet i na svém mobilním zařízení s Windows Mobile! Bohužel budete ochuzeni o ten jedinečný pocit bohatosti, že můžete vyhodit v přepočtu asi 15 000,- Kč za nic (tedy vlastně za ten pocit bohatosti). To bylo možné jen u originálu. I tak se ovšem jedná o zajímavý způsob ztráty času, pro který stažení a instalace rozhodně stojí! Spatříte opakovatelný pohled na červený rubín s možností ukončit aplikaci levým dialogovým tlačítkem nebo zobrazit informace o autorovi pravým.

Plnohodnotné nudy můžete dosáhnout pouze s QVGA displejem v portrait režimu. Při zobrazení na VGA se nuda dělí čtyřmi a kombinuje s černým pozadím.