Diamond Beer V2

Vytvořeno 27.12.2008 19:57:49 | Poslední změna 27.12.2008 19:59:48
Windows Mobile 6.1
Dáte si jedno? Teď můžete pít pivo virtuálně! Nevěříte? To je automaticky opodstatněné, protože ho pít virtuálně nemůžete. Ovšem můžete ho držet, naklánět, šplouchat s ním, vylít ho, vyměnit ho za jinou značku nebo za Tonic s ledem… A to vše jen díky pohybovému senzoru ve vašem zařízení – skutečně budete věřit, že držíte skutečný drink!
Stačí nainstalovat tuto aplikaci, zapnout ji a sledovat - pivo úplně jak živé, když nakloníte zařízení, vylije se, když jen trochu, vycákne. Díky simulaci hladiny, bublin a pěny nemáte důvod nevěřit iluzi. Dokonce můžete sledovat i neposednou kostku ledu v Tonicu. Jakmile celé pivo vylijete, nezoufejte: Stačí sklenici stisknout a rázem máte nové!
Modrá ikona vlevo dole otevře nastavení, ve kterém můžete vybírat ze čtyř různých drinků („Drink:"), zatrhnout „Show Logo:" pro zobrazení značky piva na sklenici (u Tonicu není) a odtrhnout „Bubbles:", pokud nemáte rádi bublinky. Pravá ikona hvězdičky vpravo dole aplikaci ukončí.

Aplikace funguje na všech rozlišeních displeje (všechna zařízení HTC s pohybovým senzorem) a dokonce i na Samsungu Omnia, pokud máte nakopírován správný „libgles_cm.dll" soubor.