DangerZone 1.0

Vytvořeno 09.12.2008 16:22:11 | Poslední změna 28.12.2008 08:19:02
Windows Mobile 5 a vyšší
Jednoduchá, rychlá a zábavná hra, ve které běží o každou desetinu sekundy úniku. Vaším úkolem je uchopit nebezpečnou žlutou bednu a uhýbat s ní změti červených beden různé velikosti tak dlouho, jak je to jenom možné. Jakmile dojde ke kolizi, prohráváte. Schválně, jak dlouho se vám podaří vydržet unikat!
Pro start stiskněte žlutou krabici uprostřed, nezapomeňte, že v průběhu hry ji musíte držet a táhnout; přeskakování stylusem na různá místa displeje bednu neposune. Na pozadí můžete stále sledovat svůj čas, nenechte se však rozptylovat a soustřeďte se na všechny červené bedny, vždycky musíte najít bezpečnou a dostatečně velkou cestu z jejich obklíčení. Jakmile se vám to nepovede, hra končí. Když je vaše skóre (čas) vyšší, než nejvyšší tři, zapíšete se do tabulky „Top Scores“ na hlavní obrazovce. Uvidíte, že neodoláte a budete chtít rekord překonat ;o).

Další z pěkně zpracovaných miniher, které vám mohou v nudných chvílích dělat společníka a které třeba zapnete radši, než jinou zdlouhavou hru.