Miner 1.03b

Vytvořeno 12.12.2008 08:16:34 | Poslední změna 28.12.2008 08:16:36
Windows Mobile 2003 a vyšší
V čem je tato hra výjimečná? V ničem, jde totiž o klasické miny ve stylu těch, které znáte ze všech verzí stolního operačního systému Windows až po XP. I když vlastně v něčem výjimečné trochu jsou, protože se jako jedna z mála minovních her pro Windows Mobile dokáží přizpůsobit jakémukoli rozlišení displeje a jakémukoli poměru nebo otočení. Mají skvělé přizpůsobení pro hru bez myši (jen s dotykovým displejem) a můžete prohrát hned po prvním tahu (což je vada většiny napodobenin originálu).
Hra tedy probíhá standardně: Uprostřed se nachází hrací pole, vpravo nahoře čas, vlevo body a uprostřed smajlík pro restart. Na spodní liště se nachází čtyři ikonky: Pokud necháte zmáčknutý praporek, budete pokládat na hrací pole praporky; pokud minu, budete odkrývat; pokud praporek a minu, objeví se po výběru pole miniaturní nabídka pro položení praporku nebo odkrytí pole; pokud zatrhnete poslední ikonku, možnosti v miniaturní nabídce se otočí (první bude mina a druhý praporek) – to je možností, že? Zkrátka ráj pro náruživé hledače min.

V nabídce „Game“ nechybí nezbytné přepínání módů hry pro začátečníka („Beginner“), středně zkušeného („Intermediate“) a experta („Expert“). V podnabídce „Menu size“ si můžete nastavit velikost miniaturní nabídky zmiňované v předchozím odstavci (aby nebyla při vyšších rozlišeních zase tak miniaturní). Položka „Champions“ zobrazí tabulku šampiónů a pro ty, co žijí na jiné planetě, nechybí v „Help“ nápověda pro hru samotnou.