Crazy Matrix 1.00

Vytvořeno 03.01.2009 07:36:44 | Poslední změna 03.01.2009 07:39:07
Windows Mobile 5 a vyšší
Velmi zajímavá logická hra, ve které je vaším úkolem racionálním přepínáním vypínačů zapříčinit, aby svítily všechny barevné LEDky. Vtip je v tom, že nevíte, jak jsou propojeny – které tlačítko přepne jakou diodu. Uspokojit vás může jen to, že vždy existuje právě jedno řešení. Navíc můžete využít tří stupňů nápovědy.
Stiskem bloku přepnete vypínač, podržením ho zablokujete (pokud jste si jeho polohou jistit a nechcete si ho omylem přehodit). Po spuštění je vygenerována nová hra, pokud chcete začít další s vlastní obtížností, zvolte „Menu" -> „New Game", potvrďte upozornění o ztracení postupu, zvolte si požadovaný level (počet přepínačů - 4 až 25) a pokračujte tlačítkem „Start New Game". K dispozici máte tři sloty pro ukládání pozice, jednoduše kdykoli při hře vyberte některý ze slotů v „Save" a až budete chtít později pokračovat v řešení, vyberte stejný slot z „Load"). V „LED Color" si lze vybírat z pěti různých barev LEDek, v „Background" ze třech různých pozadí. Pokud nechcete zvuky, odtrhněte „Sound".

Levé tlačítko „Help" nabízí tři stupně nápovědy: „Hint" zobrazí tip pro zjištění dalšího kroku, „Next
Step" tento krok přímo vypíše (například „S07 must be activated." - odpočítejte zleva doprava sedmý přepínač a aktivujte ho) a „Show Solution" vám po potvrzení vzdání hry vypíše kompletní seznam přepínačů, které mají být aktivované.