Bubbles

Vytvořeno 09.12.2008 14:42:00 | Poslední změna 28.12.2008 08:19:54
Windows Mobile 5 a vyšší (QVGA)
Praskáte rádi bublinkové folie nebo sáčky? Děláte to jen tak ze zábavy, nebo tím bojujete proti stresu a uvolňujete se? Napadlo by vás, že můžete mít takový virtuální sáček přímo ve svém zařízení? Je tomu tak, tahle hra ho dokáže simulovat – navíc vždy, když ho promačkáte celý, jej jednoduše obnovíte, takže můžete praskat donekonečna.
Celý displej zaujímá asi 40 bublinek, každou z nich (i ty částečně mimo displej) můžete stisknout a ona s typickým zvukem praskne. V reálném životě musíte sáček po úplném promačkání vyhodit a sehnat si nový – to je otravné a nepraktické (nosit do zaměstnání druhou aktovku se sáčky). Ve virtuálním světě je vše snazší, prostě stiskněte zelený čtvereček v levém spodním rohu, bublinky se zaslepí a nafouknou a vy můžete znovu praskat! V pravém spodním rohu je křížek, který aplikaci ukončí.
Vše by bylo moc krásné, kdyby zde nebylo negativum – aplikace funguje pouze na QVGA displejích. Pokud je však vaše zařízení vybaveno právě jím, určitě vám dopomůže k uvolnění ;o).