FruitsDay 1.00

Vytvořeno 09.12.2008 16:24:31 | Poslední změna 28.12.2008 08:18:30
Windows Mobile 5 a vyšší
Hezká arkádová hra, ve které je vaším úkolem sníst všechno ovoce a nenechat se přitom polapit nepřáteli. Čeká na vás celkem 60 různých levelů, 10 různých nepřátel v rozličných světech a samozřejmě se setkáte se spoustou různorodého ovoce :o).
Jako ve většině her si před začátkem můžete vybrat obtížnost, po zvolení levelu už můžete s vaší modrou postavou pomocí HW směrových tlačítek vyrazit. Pro vysoké skóre musíte v bludišti realizovat hned několik pravidel: Vyhýbat se nepřátelům (při kolizi přijdete o jeden život), jíst ovoce podle typu za sebou (není to podmínka, ale skóre se tím násobí) a myslet na co nejkratší čas a nejmenší počet kroků. Jakmile spořádáte všechno ovoce na mapě, začne odpočítávání, po které musíte utíkat nepřátelům, než budete přeneseni do dalšího levelu (to lze samozřejmě urychlit vstupem do cíle). Poté se pokocháte detailními statistikami a pokračujete dalším levelem. Po každých třech kolech získáte jeden život navíc. Při přerušení hry není problém pokračovat od naposledy skončeného levelu („Continue“ v hlavním menu).

Hra má pěknou grafiku, hudbu, zvuky i celkové zpracování. Sice nepřináší nic nového, o to ani neusiluje, ale všechny, kdo si rádi zahrají kvalitní arkádu, nepochybně potěší. Rozmanitost a stoupající obtížnost levelů totiž hned tak neomrzí.