DoubleSkill 0.1

Vytvořeno 03.01.2009 08:26:56 | Poslední změna 03.01.2009 08:28:51
Windows Mobile 2003 a vyšší
Už vás nebaví hrát stále dokola ty samé hry na podobném principu? Při většině postřehových her, jako je třeba breakout se stále soustředíte na to, aby se míček trefil do plošiny, popřípadě na plošinu spadly všemožné bonusy a v takovém smyslu s ní pohybujete. Už si připadáte si, že byste zvládli hrát třeba dvě hry zároveň? Nyní skutečně můžete! Ve vrchní polovině displeje se snažíte plošinkou odrážet míček tak, jako to znáte ze zmíněného breakoutu. Nic s ním není potřeba trefit, hraje se na vteřiny, dokud míček nemine plošinku. Zdá se vám to jednoduché?
To by musela chybět druhá polovina hrací obrazovky, díky které ovládáte jinou, větší plošinu, na které je vaším úkolem balancovat s dalším míčkem (více kulatým a větším). Jakmile tento míček opustí plošinku, nebo ten vrchní mine tu svou, prohráváte. Ale nebojte, nemusíte stíhat ovládat obě plošinky zvlášť, lze totiž ovládat pouze tu spodní, větší. Podle jejího naklopení se posouvá vrchní kratší plošinka.

Schválně, kolik vteřin vydržíte ovládnout oba míčky! Hra je optimalizovaná pro QVGA i VGA rozlišení a zahrajete si jí i na Smartphonech, neboť je možné použít k ovládání také HW klávesy.