ObexInboxEx 0.947

Vytvořeno 20.12.2008 11:31:37 | Poslední změna 26.12.2008 13:18:32
Windows Mobile 2003 a vyšší
Vylepšení a zpříjemnění příjmu souborů přes Bluetooth. Pokud často přijímáte data přes tuto bezdrátovou technologii, může se vám hodit, aby byly soubory automaticky ukládány na předem zvolené umístění a bez jakéhokoli potvrzování nebo dalšího nastavování z vaší strany. Vše stačí nastavit pouze jednou.
Po instalaci se aplikace nezobrazí klasicky v Programech, nýbrž v „Nastavení“ -> záložka „Připojení“ -> „OBEX Inbox“. V této verzi je již obsažena čeština (a velké množství dalších jazyků), vyberte ji v poli „Language:“, stiskněte „ok“ a potvrďte. Po dalším spuštění bude již aplikace komunikovat česky.
V prvním poli („Místo pro uložení souborů:“) zadejte požadované finální umístění (například pokud se vaše paměťová karta v zařízení zobrazuje jako „Storage Card“, napište do pole „\Storage Card“). Zaškrtávací položka „Nepřijímat žádné soubory“ dokáže příjem souborů zcela zakázat. Jakmile jste s nastavením spokojeni, stiskněte zase „ok“ a potvrďte uložení změn. Při příchozím souboru bude aplikace automaticky spuštěna: Zobrazí se modrá ikonka Bluetoothu na liště Start a soubor bude ukládán do zvoleného umístění. Klikněte na ikonku a zobrazí se pop-up okno s názvem přijímaného souboru, velikostí již přijatých dat a rychlostí přenosu, což je ohromně praktické.
V balíku najdete verzi pro starší Windows Mobile 2003 („hc4_inbox_WM2003.cab“), verzi pro všechny novější („hc4_inbox_WM5_6_61.cab“) a verzi pro zařízení, která vyžadují podepsané aplikace („hc4_inbox_signed.cab“).